Weitenbach · km 3,53 · AUSZTRIA
Weitenegg
Weitenegg vízállás-története (Weitenbach), Ausztria
nagyon alacsony a dátumhozEmelkedik · +1 cm ma
Vízgyűjtő terület: 217 km²
Ingyenes · bármelyik e-mailből leállíthatod
- A normálishoz képest
- 30-ből 30
- évben volt több víz november 7.
Vízállás (cm)
2026. 11. 07. 04:25 CET
- Vízállás (cm)
- Vízhozam (m³/s) · jobb tengely
- a dátumhoz szokásos (korábbi évek)
november 7.: 163 cm a vízállás Weiteneggnél, 0 cm-rel magasabban, mint tegnap.
A vízmérce általában naponta egyszer jelent; a legutóbbi mérés 48 perccel ezelőtt érkezett.
Röviden
A Weitenbach folyón, a 3,53. kilométernél található a Weitenegg vízmérce (Ausztria). A Weitenbach folyó vízállása 2026. november 7.: 164 cm. A vízállás az elmúlt 7 napban kissé, 1 cm-rel emelkedett. Az elmúlt 30 év azonos napjához képest a 2026. november 7. napi vízállás a legalacsonyabb 5%-ban (percentilis: 0). A mérési sorozat 1976-ban kezdődik: azóta a legmagasabb vízállás 333 cm (2024. szeptember 15.), a legalacsonyabb 131 cm (1979. szeptember 16.) volt. A vízmérce általában naponta egyszer jelent; a legutóbbi mérés 48 perccel ezelőtt érkezett.
Gyakori keresések
- Mit jelent a mai vízállás?
- A Weitenbach folyó vízállása 2026. november 7.: 164 cm. A vízállás az elmúlt 7 napban kissé, 1 cm-rel emelkedett. A vízmérce általában naponta egyszer jelent; a legutóbbi mérés 48 perccel ezelőtt érkezett.
Körülmények
- Levegő
- 1–10 °C
- Szél
- 12,0 m/s
Állomástérkép
Statisztika
A napi vízállások minimuma, átlaga és maximuma, az LDC alatt vagy HDC felett töltött napokkal — hajózáshoz, mezőgazdasághoz és az árvizek történetéhez.
Utolsó 30 nap
30 állomásnap adattal
- Minimum
- 162cm2026. 10. 10.
- Átlag
- 163cm
- Maximum
- 165cm2026. 10. 29.
Utolsó 12 hónap
365 állomásnap adattal
- Minimum
- 159cm2026. 08. 01.
- Átlag
- 166cm
- Maximum
- 197cm2026. 02. 23.
Teljes előzmény (1976–2026)
18 545 állomásnap adattal
- Minimum
- 131cm1979. 09. 16.
- Átlag
- 169cm
- Maximum
- 333cm2024. 09. 15.
- Rekord maximum
- 333 cm2024. 09. 15.
- Rekord minimum
- 131 cm1979. 09. 16.
Évenként
| Év | Minimum | Átlag | Maximum | állomásnap adattal |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 159 | 166 | 197 | 311 |
| 2025 | 164 | 170 | 194 | 362 |
| 2024 | 165 | 176 | 333 | 341 |
| 2023 | 165 | 177 | 248 | 365 |
| 2022 | 166 | 174 | 194 | 365 |
| 2021 | 165 | 172 | 212 | 365 |
| 2020 | 165 | 173 | 202 | 366 |
| 2019 | 164 | 173 | 236 | 365 |
| 2018 | 163 | 171 | 202 | 365 |
| 2017 | 166 | 172 | 210 | 365 |
| 2016 | 164 | 175 | 206 | 366 |
| 2015 | 164 | 171 | 225 | 365 |
| 2014 | 167 | 172 | 201 | 365 |
| 2013 | 169 | 179 | 217 | 365 |
| 2012 | 162 | 174 | 221 | 366 |
| 2011 | 164 | 172 | 231 | 365 |
| 2010 | 167 | 177 | 221 | 365 |
| 2009 | 168 | 180 | 237 | 365 |
| 2008 | 168 | 177 | 209 | 366 |
| 2007 | 167 | 179 | 236 | 365 |
| 2006 | 166 | 182 | 277 | 365 |
| 2005 | 168 | 182 | 250 | 365 |
| 2004 | 163 | 177 | 221 | 366 |
| 2003 | 163 | 175 | 210 | 365 |
| 2002 | 169 | 184 | 277 | 364 |
| 2001 | 167 | 176 | 233 | 365 |
| 2000 | 163 | 177 | 222 | 366 |
| 1999 | 166 | 178 | 236 | 365 |
| 1998 | 169 | 177 | 202 | 365 |
| 1997 | 170 | 181 | 225 | 365 |
| 1996 | 170 | 185 | 264 | 366 |
| 1995 | 169 | 180 | 206 | 365 |
| 1994 | 167 | 175 | 222 | 365 |
| 1993 | 165 | 175 | 251 | 365 |
| 1992 | 163 | 175 | 211 | 366 |
| 1991 | 166 | 175 | 250 | 365 |
| 1990 | 168 | 176 | 223 | 365 |
| 1989 | 168 | 180 | 214 | 365 |
| 1988 | 137 | 159 | 243 | 366 |
| 1987 | 131 | 155 | 205 | 365 |
| 1986 | 131 | 147 | 216 | 365 |
| 1985 | 135 | 149 | 247 | 365 |
| 1984 | 135 | 144 | 178 | 366 |
| 1983 | 135 | 146 | 170 | 365 |
| 1982 | 132 | 147 | 210 | 365 |
| 1981 | 131 | 145 | 191 | 365 |
| 1980 | 136 | 148 | 186 | 366 |
| 1979 | 131 | 147 | 190 | 365 |
| 1978 | 132 | 141 | 171 | 365 |
| 1977 | 132 | 145 | 188 | 365 |
| 1976 | 134 | 147 | 202 | 366 |
Havi átlag
Az idei év a történeti tartományhoz képest
A napi idősor minden nap első mérését használja.
Weitenegg vízállás-története (Weitenbach)
| Dátum | Vízállás (cm) |
|---|---|
| 164 | |
| 163 | |
| 163 | |
| 163 | |
| 163 | |
| 164 | |
| 163 |
Időjárás
A minimum hőmérséklet 1°C volt, míg a maximum hőmérséklet 10°C. A hőérzet −0°C, a szélsebesség 12,0 m/s, a páratartalom 85%, és a légnyomás 994 hPa.
- min.
- 1°C
- max.
- 10°C
- hőérzet
- −0°C
- szél
- 12,0 m/s
- páratartalom
- 85%
- légnyomás
- 994 hPa
Kapcsolódó oldalak
Folyó
Közeli állomások más folyókon
- MatzleinsdorfMelk · 4 km
- NiederndorfErlauf · 11 km
- GroßsierningSierningbach · 14 km
- HörsdorfMank · 14 km
- LaimbachLaimbach · 14 km