Pielach · km 63,74 · AUSZTRIA
Schwarzenbach an der Pielach (Guttenhof)
Schwarzenbach an der Pielach (Guttenhof) vízállás-története (Pielach), Ausztria
NormálApad · −2 cm ma
Vízgyűjtő terület: 42 km²
Ingyenes · bármelyik e-mailből leállíthatod
- A normálishoz képest
- 30-ből 8
- évben volt több víz november 7.
Vízállás (cm)
2026. 11. 07. 04:25 CET
- Vízállás (cm)
- Vízhozam (m³/s) · jobb tengely
- a dátumhoz szokásos (korábbi évek)
november 7.: 130 cm a vízállás a Schwarzenbach an der Pielach (Guttenhof) nevű vízmércénél, 3 cm-rel alacsonyabban, mint tegnap.
A vízmérce általában naponta egyszer jelent; a legutóbbi mérés 51 perccel ezelőtt érkezett.
Pielach: felvíz és alvíz
- 131cm▼ −2 cm ma
Pielach vízállás Loich
küszöb nélkül
27cm▼ −3 cm maPielach vízállás Hofstetten (Bad)
küszöb nélkül
136cm▲ +1 cm ma
Röviden
A Pielach folyón, a 63,74. kilométernél található a Schwarzenbach an der Pielach (Guttenhof) vízmérce (Ausztria). A Pielach folyó vízállása 2026. november 7.: 131 cm. A vízállás az elmúlt 7 napban 1 cm-rel csökkent. Az elmúlt 30 év azonos napjához képest a 2026. november 7. napi vízállás a szokásos tartományban (percentilis: 73). A mérési sorozat 1976-ban kezdődik: azóta a legmagasabb vízállás 280 cm (2024. szeptember 15.), a legalacsonyabb 120 cm (2001. december 27.) volt. Ugyanezen a folyón a legközelebbi vízmérce alvízi irányban Loich. A vízmérce általában naponta egyszer jelent; a legutóbbi mérés 51 perccel ezelőtt érkezett.
Gyakori keresések
- Mit jelent a mai vízállás?
- A Pielach folyó vízállása 2026. november 7.: 131 cm. A vízállás az elmúlt 7 napban 1 cm-rel csökkent. A vízmérce általában naponta egyszer jelent; a legutóbbi mérés 51 perccel ezelőtt érkezett.
Körülmények
- Levegő
- 2–8 °C
- Szél
- 5,9 m/s
Közeli vízmércék
Alvízi irányban (a Pielachon): Loich (10,1 km) és Hofstetten (Bad) (27,6 km).
Állomástérkép
Statisztika
A napi vízállások minimuma, átlaga és maximuma, az LDC alatt vagy HDC felett töltött napokkal — hajózáshoz, mezőgazdasághoz és az árvizek történetéhez.
Utolsó 30 nap
30 állomásnap adattal
- Minimum
- 125cm2026. 10. 25.
- Átlag
- 129cm
- Maximum
- 138cm2026. 10. 30.
Utolsó 12 hónap
363 állomásnap adattal
- Minimum
- 125cm2026. 10. 25.
- Átlag
- 130cm
- Maximum
- 172cm2026. 02. 23.
Teljes előzmény (1976–2026)
18 563 állomásnap adattal
- Minimum
- 120cm2001. 12. 27.
- Átlag
- 134cm
- Maximum
- 280cm2024. 09. 15.
- Rekord maximum
- 280 cm2024. 09. 15.
- Rekord minimum
- 120 cm2001. 12. 27.
Évenként
| Év | Minimum | Átlag | Maximum | állomásnap adattal |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | 125 | 130 | 172 | 311 |
| 2025 | 126 | 131 | 159 | 363 |
| 2024 | 122 | 134 | 280 | 357 |
| 2023 | 123 | 133 | 192 | 365 |
| 2022 | 124 | 132 | 173 | 365 |
| 2021 | 124 | 132 | 186 | 365 |
| 2020 | 123 | 132 | 208 | 366 |
| 2019 | 121 | 131 | 170 | 365 |
| 2018 | 121 | 131 | 180 | 365 |
| 2017 | 124 | 133 | 203 | 365 |
| 2016 | 123 | 133 | 190 | 366 |
| 2015 | 122 | 129 | 208 | 365 |
| 2014 | 123 | 131 | 246 | 365 |
| 2013 | 124 | 135 | 218 | 365 |
| 2012 | 122 | 132 | 177 | 366 |
| 2011 | 122 | 130 | 209 | 365 |
| 2010 | 124 | 133 | 195 | 365 |
| 2009 | 124 | 137 | 232 | 365 |
| 2008 | 123 | 132 | 199 | 366 |
| 2007 | 123 | 133 | 219 | 365 |
| 2006 | 123 | 136 | 257 | 365 |
| 2005 | 124 | 134 | 204 | 365 |
| 2004 | 123 | 131 | 200 | 366 |
| 2003 | 123 | 129 | 168 | 365 |
| 2002 | 125 | 138 | 226 | 365 |
| 2001 | 120 | 134 | 202 | 365 |
| 2000 | 124 | 134 | 183 | 366 |
| 1999 | 125 | 136 | 180 | 365 |
| 1998 | 126 | 136 | 198 | 365 |
| 1997 | 121 | 135 | 247 | 365 |
| 1996 | 124 | 135 | 238 | 366 |
| 1995 | 125 | 135 | 185 | 365 |
| 1994 | 124 | 132 | 184 | 365 |
| 1993 | 122 | 132 | 184 | 365 |
| 1992 | 121 | 131 | 201 | 366 |
| 1991 | 122 | 136 | 229 | 365 |
| 1990 | 124 | 134 | 171 | 365 |
| 1989 | 129 | 140 | 206 | 365 |
| 1988 | 129 | 139 | 181 | 366 |
| 1987 | 129 | 140 | 187 | 365 |
| 1986 | 128 | 135 | 173 | 365 |
| 1985 | 127 | 137 | 198 | 365 |
| 1984 | 127 | 134 | 174 | 366 |
| 1983 | 126 | 134 | 184 | 365 |
| 1982 | 127 | 136 | 188 | 365 |
| 1981 | 128 | 138 | 203 | 365 |
| 1980 | 128 | 137 | 177 | 366 |
| 1979 | 127 | 135 | 189 | 365 |
| 1978 | 126 | 132 | 161 | 365 |
| 1977 | 127 | 136 | 213 | 365 |
| 1976 | 127 | 135 | 184 | 366 |
Havi átlag
Az idei év a történeti tartományhoz képest
A napi idősor minden nap első mérését használja.
Schwarzenbach an der Pielach (Guttenhof) vízállás-története (Pielach)
| Dátum | Vízállás (cm) |
|---|---|
| 131 | |
| 133 | |
| 130 | |
| 131 | |
| 133 | |
| 137 | |
| 130 |
Időjárás
A minimum hőmérséklet 2°C volt, míg a maximum hőmérséklet 8°C. A hőérzet −1°C, a szélsebesség 5,9 m/s, a páratartalom 76%, és a légnyomás 967 hPa.
- min.
- 2°C
- max.
- 8°C
- hőérzet
- −1°C
- szél
- 5,9 m/s
- páratartalom
- 76%
- légnyomás
- 967 hPa
Kapcsolódó oldalak
Közeli állomások más folyókon
- Türnitz (Waldsiedlung)Traisen · 9 km
- Erlaufboden (EVN)Große Erlauf · 12 km
- NeubruckJeßnitz · 14 km
- Scheibbs (Kardinal König Brücke)Große Erlauf · 16 km
- HörsdorfMank · 18 km