DanubeAlert.com
Transparentnosť údajov
Ako často každý oficiálny zdroj dodal údaje: podiel dní s aspoň jedným meraním, mesiac po mesiaci, za posledných 12 mesiacov. Iba čísla.
| Zdroj | 2025-12 | 2026-01 | 2026-02 | 2026-03 | 2026-04 | 2026-05 | 2026-06 | 2026-07 | 2026-08 | 2026-09 | 2026-10 | 2026-11 | 12 mesiacov | Posledných 7 dníspustení / chýb |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rumunsko (1) | 48,4% | 0,0% | 0,0% | 100,0% | 83,3% | 100,0% | 96,7% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 76,2% | 43 / 0 |
| Rumunsko (2) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 80,0% | 99,7% | 167 / 20 |
| Bulharsko (1) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,3% | 100,0% | 100,0% | 96,8% | 51,6% | 0,0% | 38,7% | 100,0% | 80,3% | 166 / 7 |
| Slovinsko | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 309 / 2 |
| Česko | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,5% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 99,4% | 168 / 1 |
| Rumunsko (3) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 22,6% | 80,0% | 3,2% | 36 / 0 |
| sursă națională | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,3% | 100,0% | 100,0% | 96,8% | 93,5% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 98,5% | 309 / 1 |
| Chorvátsko (1) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 58,1% | 30,0% | 83,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 96,8% | 100,0% | 52,4% | 168 / 1 |
| Rakúsko (1) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,3% | 100,0% | 100,0% | 96,8% | 93,5% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 98,5% | 168 / 2 |
| Bosna a Hercegovina (1) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 80,0% | 3,8% | 167 / 31 |
| Nemecko (1) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 90,3% | 0,0% | 97,6% | — |
| Srbsko | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 37 / 0 |
| Nemecko (2) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 168 / 0 |
| Chorvátsko (2) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 19,4% | 100,0% | 3,2% | 168 / 52 |
| Poľsko | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 167 / 0 |
| Taliansko | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 309 / 0 |
| Moldavsko | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 80,0% | 99,7% | 72 / 11 |
| Bulharsko (2) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 37,6% | 31 / 3 |
| Rakúsko (2) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 168 / 0 |
| Rakúsko (3) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 164 / 0 |
| Nemecko (3) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 167 / 1 |
| Bosna a Hercegovina (2) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 166 / 7 |
| Rakúsko (4) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 19,4% | 100,0% | 3,2% | 167 / 1 |
| Slovensko | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,3% | 100,0% | 96,7% | 96,8% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 40,0% | 97,9% | 167 / 33 |
| Rakúsko (5) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 19,4% | 100,0% | 3,2% | 167 / 0 |
| Ukrajina | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 167 / 0 |
| Maďarsko | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 167 / 0 |
| Bosna a Hercegovina (3) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,2% | 6,7% | 32,3% | 100,0% | 5,3% | 164 / 0 |
| Rumunsko (4) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 12,9% | 100,0% | 2,6% | 42 / 0 |
| Čierna Hora | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 167 / 0 |
Dni s aspoň jedným meraním z denného súhrnu; aktuálny mesiac počíta len ukončené dni. Spustenia a chyby sú posledných 7 dní z denníka zdroja. Názvy zdrojov: na stránke O nás.
—