DanubeAlert.com
Adatok átláthatósága
Milyen gyakran adott adatot az egyes hivatalos forrás: a legalább egy méréssel rendelkező napok aránya, havonta, az elmúlt 12 hónapban. Csak számok.
| Forrás | 2025-12 | 2026-01 | 2026-02 | 2026-03 | 2026-04 | 2026-05 | 2026-06 | 2026-07 | 2026-08 | 2026-09 | 2026-10 | 2026-11 | 12 hónap | Utolsó 7 napfutás / hiba |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Románia (1) | 48,4% | 0,0% | 0,0% | 100,0% | 83,3% | 100,0% | 96,7% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 76,2% | 43 / 0 |
| Románia (2) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 80,0% | 99,7% | 167 / 20 |
| Bulgária (1) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,3% | 100,0% | 100,0% | 96,8% | 51,6% | 0,0% | 38,7% | 100,0% | 80,3% | 166 / 7 |
| Szlovénia | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 309 / 2 |
| Csehország | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,5% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 99,4% | 168 / 1 |
| Románia (3) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 22,6% | 80,0% | 3,2% | 36 / 0 |
| sursă națională | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,3% | 100,0% | 100,0% | 96,8% | 93,5% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 98,5% | 309 / 1 |
| Horvátország (1) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 58,1% | 30,0% | 83,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 96,8% | 100,0% | 52,4% | 168 / 1 |
| Ausztria (1) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,3% | 100,0% | 100,0% | 96,8% | 93,5% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 98,5% | 168 / 2 |
| Bosznia-Hercegovina (1) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 80,0% | 3,8% | 167 / 31 |
| Németország (1) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 90,3% | 0,0% | 97,6% | — |
| Szerbia | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 37 / 0 |
| Németország (2) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 168 / 0 |
| Horvátország (2) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 19,4% | 100,0% | 3,2% | 168 / 52 |
| Lengyelország | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 167 / 0 |
| Olaszország | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 309 / 0 |
| Moldova | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 80,0% | 99,7% | 72 / 11 |
| Bulgária (2) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 37,6% | 31 / 3 |
| Ausztria (2) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 168 / 0 |
| Ausztria (3) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 164 / 0 |
| Németország (3) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 167 / 1 |
| Bosznia-Hercegovina (2) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 166 / 7 |
| Ausztria (4) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 19,4% | 100,0% | 3,2% | 167 / 1 |
| Szlovákia | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,3% | 100,0% | 96,7% | 96,8% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 40,0% | 97,9% | 167 / 33 |
| Ausztria (5) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 19,4% | 100,0% | 3,2% | 167 / 0 |
| Ukrajna | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 167 / 0 |
| Magyarország | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 167 / 0 |
| Bosznia-Hercegovina (3) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,2% | 6,7% | 32,3% | 100,0% | 5,3% | 164 / 0 |
| Románia (4) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 12,9% | 100,0% | 2,6% | 42 / 0 |
| Montenegró | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 167 / 0 |
Legalább egy méréssel rendelkező napok a napi összesítésből; a folyó hónap csak az eddig lezárt napokat számolja. A futások és hibák az elmúlt 7 nap forrásnaplója. A források nevei: a Névjegy oldalon.
—