DanubeAlert.com
Transparența datelor
Cât de des a adus fiecare sursă oficială date: procentul zilelor cu cel puțin o citire, lună de lună, pe ultimele 12 luni. Doar cifre.
| Sursa | 2025-12 | 2026-01 | 2026-02 | 2026-03 | 2026-04 | 2026-05 | 2026-06 | 2026-07 | 2026-08 | 2026-09 | 2026-10 | 2026-11 | 12 luni | Ultimele 7 zilerulări / eșecuri |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| România (1) | 48,4% | 0,0% | 0,0% | 100,0% | 83,3% | 100,0% | 96,7% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 76,2% | 46 / 0 |
| România (2) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 80,0% | 99,7% | 173 / 26 |
| Bulgaria (1) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,3% | 100,0% | 100,0% | 96,8% | 51,6% | 0,0% | 38,7% | 100,0% | 80,3% | 171 / 7 |
| Slovenia | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 318 / 2 |
| Cehia | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,5% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 99,4% | 173 / 1 |
| România (3) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 22,6% | 80,0% | 3,2% | 38 / 0 |
| sursă națională | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,3% | 100,0% | 100,0% | 96,8% | 93,5% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 98,5% | 318 / 1 |
| Croația (1) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 58,1% | 30,0% | 83,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 96,8% | 100,0% | 52,4% | 173 / 1 |
| Austria (1) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,3% | 100,0% | 100,0% | 96,8% | 93,5% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 98,5% | 173 / 2 |
| Bosnia și Herțegovina (1) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 80,0% | 3,8% | 173 / 37 |
| Germania (1) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 90,3% | 0,0% | 97,6% | — |
| Serbia | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 39 / 0 |
| Germania (2) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 174 / 0 |
| Croația (2) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 19,4% | 100,0% | 3,2% | 173 / 52 |
| Polonia | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 173 / 0 |
| Italia | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 318 / 0 |
| Republica Moldova | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 80,0% | 99,7% | 75 / 14 |
| Bulgaria (2) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 37,6% | 33 / 3 |
| Austria (2) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 173 / 0 |
| Austria (3) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 169 / 0 |
| Germania (3) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 172 / 1 |
| Bosnia și Herțegovina (2) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 171 / 7 |
| Austria (4) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 19,4% | 100,0% | 3,2% | 173 / 1 |
| Slovacia | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,3% | 100,0% | 96,7% | 96,8% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 40,0% | 97,9% | 173 / 39 |
| Austria (5) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 19,4% | 100,0% | 3,2% | 173 / 0 |
| Ucraina | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 173 / 0 |
| Ungaria | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 172 / 0 |
| Bosnia și Herțegovina (3) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,2% | 6,7% | 32,3% | 100,0% | 5,3% | 169 / 0 |
| România (4) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 12,9% | 100,0% | 2,6% | 44 / 0 |
| Muntenegru | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 173 / 0 |
Zile cu cel puțin o citire, din rollup-ul zilnic; luna curentă socotește doar zilele încheiate. Rulările și eșecurile sunt ultimele 7 zile din jurnalul sursei. Numele surselor: pagina Despre.
—