DanubeAlert.com
Транспарентност података
Колико често је сваки званични извор доставио податке: удео дана са бар једним мерењем, месец по месец, у последњих 12 месеци. Само бројке.
| Извор | 2025-12 | 2026-01 | 2026-02 | 2026-03 | 2026-04 | 2026-05 | 2026-06 | 2026-07 | 2026-08 | 2026-09 | 2026-10 | 2026-11 | 12 месеци | Последњих 7 данапокретања / грешака |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Румунија (1) | 48,4% | 0,0% | 0,0% | 100,0% | 83,3% | 100,0% | 96,7% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 76,2% | 43 / 0 |
| Румунија (2) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 80,0% | 99,7% | 167 / 20 |
| Бугарска (1) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,3% | 100,0% | 100,0% | 96,8% | 51,6% | 0,0% | 38,7% | 100,0% | 80,3% | 166 / 7 |
| Словенија | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 309 / 2 |
| Чешка | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,5% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 99,4% | 168 / 1 |
| Румунија (3) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 22,6% | 80,0% | 3,2% | 36 / 0 |
| sursă națională | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,3% | 100,0% | 100,0% | 96,8% | 93,5% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 98,5% | 309 / 1 |
| Хрватска (1) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 58,1% | 30,0% | 83,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 96,8% | 100,0% | 52,4% | 168 / 1 |
| Аустрија (1) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,3% | 100,0% | 100,0% | 96,8% | 93,5% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 98,5% | 168 / 2 |
| Босна и Херцеговина (1) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 80,0% | 3,8% | 167 / 31 |
| Немачка (1) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 90,3% | 0,0% | 97,6% | — |
| Србија | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 37 / 0 |
| Немачка (2) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 168 / 0 |
| Хрватска (2) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 19,4% | 100,0% | 3,2% | 168 / 52 |
| Пољска | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 167 / 0 |
| Италија | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 309 / 0 |
| Молдавија | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 80,0% | 99,7% | 72 / 11 |
| Бугарска (2) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 37,6% | 31 / 3 |
| Аустрија (2) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 168 / 0 |
| Аустрија (3) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 164 / 0 |
| Немачка (3) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 167 / 1 |
| Босна и Херцеговина (2) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 166 / 7 |
| Аустрија (4) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 19,4% | 100,0% | 3,2% | 167 / 1 |
| Словачка | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,3% | 100,0% | 96,7% | 96,8% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 40,0% | 97,9% | 167 / 33 |
| Аустрија (5) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 19,4% | 100,0% | 3,2% | 167 / 0 |
| Украјина | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 167 / 0 |
| Мађарска | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 167 / 0 |
| Босна и Херцеговина (3) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,2% | 6,7% | 32,3% | 100,0% | 5,3% | 164 / 0 |
| Румунија (4) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 12,9% | 100,0% | 2,6% | 42 / 0 |
| Црна Гора | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 167 / 0 |
Дани са бар једним мерењем из дневног збира; текући месец рачуна само завршене дане. Покретања и грешке су последњих 7 дана из дневника извора. Називи извора: на страници О нама.
—