DanubeAlert.com
Transparentnost podataka
Koliko često je svaki službeni izvor dostavio podatke: udio dana s barem jednim mjerenjem, mjesec po mjesec, u posljednjih 12 mjeseci. Samo brojke.
| Izvor | 2025-12 | 2026-01 | 2026-02 | 2026-03 | 2026-04 | 2026-05 | 2026-06 | 2026-07 | 2026-08 | 2026-09 | 2026-10 | 2026-11 | 12 mjeseci | Posljednjih 7 danapokretanja / grešaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rumunjska (1) | 48,4% | 0,0% | 0,0% | 100,0% | 83,3% | 100,0% | 96,7% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 76,2% | 43 / 0 |
| Rumunjska (2) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 80,0% | 99,7% | 167 / 20 |
| Bugarska (1) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,3% | 100,0% | 100,0% | 96,8% | 51,6% | 0,0% | 38,7% | 100,0% | 80,3% | 166 / 7 |
| Slovenija | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 309 / 2 |
| Češka | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,5% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 99,4% | 168 / 1 |
| Rumunjska (3) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 22,6% | 80,0% | 3,2% | 36 / 0 |
| sursă națională | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,3% | 100,0% | 100,0% | 96,8% | 93,5% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 98,5% | 309 / 1 |
| Hrvatska (1) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 58,1% | 30,0% | 83,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 96,8% | 100,0% | 52,4% | 168 / 1 |
| Austrija (1) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,3% | 100,0% | 100,0% | 96,8% | 93,5% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 98,5% | 168 / 2 |
| Bosna i Hercegovina (1) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 80,0% | 3,8% | 167 / 31 |
| Njemačka (1) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 90,3% | 0,0% | 97,6% | — |
| Srbija | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 37 / 0 |
| Njemačka (2) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 168 / 0 |
| Hrvatska (2) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 19,4% | 100,0% | 3,2% | 168 / 52 |
| Poljska | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 167 / 0 |
| Italija | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 309 / 0 |
| Moldavija | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 80,0% | 99,7% | 72 / 11 |
| Bugarska (2) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 37,6% | 31 / 3 |
| Austrija (2) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 168 / 0 |
| Austrija (3) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 164 / 0 |
| Njemačka (3) | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 167 / 1 |
| Bosna i Hercegovina (2) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 166 / 7 |
| Austrija (4) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 19,4% | 100,0% | 3,2% | 167 / 1 |
| Slovačka | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 93,3% | 100,0% | 96,7% | 96,8% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 40,0% | 97,9% | 167 / 33 |
| Austrija (5) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 19,4% | 100,0% | 3,2% | 167 / 0 |
| Ukrajina | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 167 / 0 |
| Mađarska | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 100,0% | 167 / 0 |
| Bosna i Hercegovina (3) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,2% | 6,7% | 32,3% | 100,0% | 5,3% | 164 / 0 |
| Rumunjska (4) | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 12,9% | 100,0% | 2,6% | 42 / 0 |
| Crna Gora | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 29,0% | 100,0% | 4,1% | 167 / 0 |
Dani s barem jednim mjerenjem iz dnevnog zbira; tekući mjesec računa samo završene dane. Pokretanja i greške su posljednjih 7 dana iz dnevnika izvora. Nazivi izvora: na stranici O nama.
—